USD32,90
EURO35,72
GBP42,53
EURO/USD1,09
BIST11.069,79
Petrol81,72
GR. ALTIN2.544,46
BTC66.497,02
ETH3.500,44

Ali Ercan’dan QUA Granite (QUAGR) hisselerinde dev dönüşüm başvurusu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafından tarafından 25 Haziran 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan tarafından QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. (QUAGR) paylarında yapılan başvuruya ilişkin açıklama yapıldı.

Ali Ercan'dan QUA Granite (QUAGR) hisselerinde dev dönüşüm başvurusu! HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa

Açıklamada Sermaye Piyasası Kurulu’nun VII-128.1 sayılı “Pay Tebliği”‘nin 15’nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvurulara ait bilgiler yer aldı. Buna göre Ali Ercan, 79.200.000 lot hissenin borsada satışa konu edilebilmesi için başvuruda bulundu.

Borsa KoduSıra NoSatışa Konu Pay UnvanıGrubuYatırımcının Adı-Soyadı UnvanıNominal Tutar (TL)*
QUAGR7QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.EALİ ERCAN79.200.000,000

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
(**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
(***) Pay satış bilgi formu kapsamındaki payların Borsada satışa konu edilmesi halinde ilk satış işlemine, bu formun KAP’ta ilan edilmesini müteakip en erken üçüncü iş günü başlanabilmekte olup, dönüşüm işlemindeki sürelerde, pay satış bilgi formunun ilan tarihi dikkate alınır.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram kanalını takip etmek için tıklayınız.

Popüler Haberler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir