USD29,00
EURO31,20
GBP36,46
EURO/USD1,08
BIST7.817,13
Petrol75,65
GR. ALTIN1.858,39
BTC41.924,46
ETH2.229,23

Adra GYO (ADGYO) halka arz para iadeleri ne zaman yapılır? ADGYO para iadesi

featured

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 7 Eylül 2023 tarihinde Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ADGYO) halka arzına onay verdi. Şirket 14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak borsaya merhaba dedi. 22.66 TL fiyat ile talep toplayan şirketin halka arz büyüklüğü 1.670.042.000 TL oldu. Peki Adra GYO halka arzında para iadeleri ne zaman yapılır? ADGYO iadeler ne zaman hesaba geçer? İşte cevaplar…

Adra GYO (ADGYO) halka arz sonuçları açıklandı! ADGYO kaç lot verdi? HABERLER, Gündemdekiler, Şirket Haberleri Rota Borsa


Adra GYO (ADGYO) halka arz iadeler

Adra GYO halka arzı borsada satış yöntemi ile gerçekleştiğinden, saat 18.30’da hisseler katılımcıların hesabına yansıdı.

Adra halka arzı sonrası Para iadelerinin yapılma saatleri kurumdan kuruma farklılık gösterebiliyor. Para iadeleri genellikle halka arz sonucunun açıklandığı gün yapılıyor ancak bazı kurumlarda ertesi güne sarkmalar yaşanabiliyor.

Sonuç olarak Ziraat Bankası (ZBORSA), Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi kurumlardan halka arzda pay alan her yatırımcı, halka arz sonuçlarının açıklanmasından sonra en geç 2 iş günü içinde iadelerini almış olacaklar.

Halka arzda talebinizin kabul olup olmadığını aracı kurumunuza sorarak ya da uygulama-web sitesi üzerinden hesap ekstrenize bakarak öğrenebilirsiniz.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa resmi twitter hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa telegram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Borsa ve halka arzlar ile ilgili gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek ve Rotaborsa facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir