1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Ekim ayında en çok kaybettiren hisseler

Ekim ayında en çok kaybettiren hisseler

featured
Google'da Abone Ol
0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsada geride kalan Ekim 2026 ayını BİST100 endeksi %9,94 kayıpla 10759,56 puandan sonlandırdı. Borsanın düştüğü ayda yüksek oranda gerileyen bazı hisseler dikkat çekti.

Ekim ayında en çok kaybettiren hisseler | Rota Borsa

Borsada en çok azalan hisseler

Peki borsada Ekim ayında en çok kaybettiren hisseler hangileri oldu? İşte cevaplar…

Ekim ayında en çok düşen hisseler

Hisse koduKapanış fiyatı (TL)Aylık değişim (%)
OZATD172,70-88,99
DSTKF94,35-88,98
IEYHO7,99-88,96
TEHOL1,69-88,76
BIGEN5,78-88,30
ALKLC19,95-87,81
TRHOL192,00-87,79
RALYH10,44-87,77
TERA10,64-86,41
ANELE7,46-83,54
MANAS1,88-82,15
PEKGY0,77-79,19
UFUK113,30-74,18
PRZMA6,38-71,00
GUNDG71,40-69,10
ODINE63,00-68,42
SVGYO1,62-67,01
TKNKA22,72-66,83
KARCL24,44-66,68
KUYAS9,10-66,07

KAI ile Sohbet Et

KAI ile Haber Hakkında Sohbet

Yapay zeka asistanı
Sohbet sistemi şu anda aktif değil. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.